Heja
Pani Marylko, z wielką przyjemnością pójdę we wtorek do Romy, siadam w 7 rzędzie. Podobno ten jest najlepszy w tej sali.
Trochę się nie widzieliśmy, więc się #stęskniłem .
No i za moim ulubionym repertuarem np za piosenką "święty spokój",
"Czy warto"...
Byłem dzisiaj w kinie i obejrzałem całkiem niezły horror "pasażer",polecam kazdemu kto lubi takie pełne napięcia, mroczne horrory ze zjawiskami nadprzyrodzonymi. Kilka razy podskoczyłem z fotela.

Klaudia Łobodzińska | 24.05.2026 | 15:21
Paweł Szwed | 14.05.2026 | 10:24