Marylu - pięknych, radosnych Świąt, niech słońce zagląda w magnolie :)
Wszystkim życzę spokoju, stokrotek, zdrowia i czułości.
Wesołych Świąt :)
Rękaw z lasu :)
Rękaw Biały | 4.04.2026 | 06:32
Klaudia Łobodzińska | 29.03.2026 | 15:57
KOGUT | 27.03.2026 | 18:12