A co z tą piosenką Wiosna. ???? Według mnie jest to numer wpadający w ucho aa zapomniany.
Podrzucam tekst
Wiosno, wiosenko moja
Skąd ta urodo twoja?
Skąd nagle uniesieniom
Ty jasno wszystko zmieniasz
Gdzież w cichej kawiarence
Trzymamy się za ręce
Czy trzeba nam coś więcej?
Nie trzeba nam nic więcej
I w sposób oczywisty kochamy wiosnę wszyscy
I we śnie, i na jawie siadamy z nią przy kawie
I w sposób oczywisty kochamy wiosnę wszyscy
I we śnie, i na jawie siadamy z nią przy kawie
I w sposób oczywisty kochamy wiosnę wszyscy
I we śnie, i na jawie siadamy z nią przy kawie
Urody twej niuanse
Na łące pośród lasu
Widzę, gdy z tobą tańczę
Bez gwaru i hałasu
Wśród sójek i kukułek
Tez widać poruszenie
Rozbrzmiewa nowe życie
Uwielbiam to szalenie
I w sposób oczywisty kochamy wiosnę wszyscy
I we śnie, i na jawie siadamy z nią przy kawie
I w sposób oczywisty kochamy wiosnę wszyscy
I we śnie, i na jawie siadamy z nią przy kawie
I w sposób oczywisty kochamy wiosnę wszyscy
I we śnie, i na jawie siadamy z nią przy kawie
I w sposób oczywisty kochamy wiosnę wszyscy
I we śnie, i na jawie siadamy z nią przy kawie
I w sposób oczywisty kochamy wiosnę wszyscy
I we śnie, i na jawie siadamy z nią przy kawie

Klaudia Łobodzińska | 7.06.2026 | 15:43
KOGUT | 31.05.2026 | 10:24