X Zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

tuba.fm youtube

Newsy

 • 16 Czerwca

  W niedzielny wieczór podczas 56 KFPP w Opolu, Maryla wystąpiła w koncercie "Nie pytaj o Polskę - 30 lat wolności  z okazji 30. rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów w historii Polski po II wojnie światowej. Artystka wykonała "Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos" w duecie z Dawidem Kwiatkowskim i "Łatwopalnych".  Tango z Dawidem obejrzało przed telewizorami 4 mln. widzów. To absolutny rekord. Dla Maryli był to 39 Festiwal w Opolu.


  Komentarze

 • 9 Czerwca

  Maryla wystąpiła dziś w koncercie "Gwiazdy dla ziemi" - Uniejów 2019, transmitowanym przez Telewizję Polsat.  Artystka wykonała dwa utwory. Usłyszeliśmy Wielką wodę i Dziś prawdziwych cyganów już nie ma".


  Komentarze

 • 24 Maja

  Maryla występem jubileuszowym rozpocznie dziś Polsat Superhit Festiwal 2019. Na scenie Opery Leśnej świętować będzie 50-lecie swojego debiutu na Festiwalu w Sopocie. Transmisja w Telewizji Polsat od godz. 20.00.


  Komentarze

 • 14 Maja

  W dzisiejszym Pytaniu na śniadanie" Maryla w duecie z Dawidem Kwiatkowskim wykonała na scenie programu cover Shallow z rep. Lady Gagi i Bradleya Coopera. Przygotowania do tego wyjątkowego projektu, trwały kilka miesięcy, a Maryla szukała do tego utworu męskiego wokalu. Dawid Kwiatkowski, zgodził się bez wahania. Efekty współpracy tego wspaniałego duetu, możecie zobaczyć i posłuchać w serwisie yt pod adresem: https://youtu.be/uSu4doppUaw


  Komentarze

 • 22 Kwietnia

  Maryla była dziś gościem reaktywowanego po latach programu Telewizyjnej Dwójki "Szansa na sukces", w którym utalentowani wokaliści - amatorzy zmagali się z piosenkami z repertuaru gwiazdy. Artystka po obejrzeniu wszystkich występów, nagrodziła  siostry Julię i Wiktorię Szlachta za wykonanie piosenki "Sing-sing"


  Komentarze

 • 21 Marca

  Premiera najnowszego singla Maryli "Wiosna" Piosenki utrzymanej w klimacie brzmień z lat 80-tych, możecie już posłuchać w serwisach cyfrowych Spotyfy i Tidal oraz na facebooku Maryli. Autorem piosenki jest Witek Łukaszewski. Producentem muzycznym singla jest Adam Bieranowski.


  Komentarze

 • 27 Lutego

  Maryla wzięła dziś udział w koncercie "Artyści przeciw Nienawiści", który z inicjatywy Dody odbył się w Atlas Arenie w Łodzi. Artystka zaśpiewała utwór "Wielka woda". Koncert był głosem sprzeciwu wobec wszechobecnego hejtu.  W wydarzeniu uczestniczyło 120 polskich artystów, z różnych gatunków muzycznych. 


  Komentarze

 • 5 Stycznia

  Dzisiejszego wieczoru Maryla była muzycznym gościem Gali Mistrzów Sportu 2019. W pierwszej części wieczoru, zaśpiewała znany wszystkim Futbol, ze specjalnie przygotowanym na tę okazję tekstem dla polskich siatkarzy. W drugiej części artystka zaśpiewała utwór Łatwopalni, w hołdzie zmarłej mistrzyni Irenie Szewińskiej.


  Komentarze

 • 31 Grudnia

  Dziś Maryla zakończy stary rok z Telewizją Polsat, podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów na Stadionie w Chorzowie. Na scenie artystka pojawi się aż trzykrotnie. Zapraszamy przed telewizory TV Polsat od godz. 20.00


  Komentarze

 • 27 Grudnia

  Udział Maryli w koncercie 100-lecia Powstania Wielkopolskiego w Poznaniu, organizowanym przez TVN. Usłyszeliśmy piosenkę "Niech żyje bal"


  Komentarze

 • 15 Grudnia

  Maryla wzięła udział w programie wigilijnym w studiu TVP


  Komentarze

 • 12 Grudnia

  Maryla wzięła udział w koncercie kolęd "Jaka Wigilia Taki cały rok w  XII wiecznym kościele w Czerwińsku nad Wisłą.


  Komentarze

 • 17 Listopada

  To nie lada gratka dla fanów Maryli w Londynie. Artystka dała koncert w londyńskiej Shepherd Bush Theatre


  Komentarze

 • 10 Listopada

  Maryla wzięła dziś udział w koncercie z okazji 100-lecia Niepodległości na Stadionie Narodowym. Zaśpiewała wiązankę przebojów Big-Bitowych z lat 60-tych. W listopadzie Maryla nagrała 5 piosenek do pr tvp-Jaka to melodia?


  Komentarze

 • 15 Października

  Maryla zagrała koncert w warszawskim Teatrze Dramatycznym


  Komentarze

 • 20 Września

  Dziś wieczorem w Teatrze Wielkim Maryla wzięła udział w uroczystej Gali z okazji 100-lecia Niepodległości. Wykonała piosenkę Czerwone słoneczko.


  Komentarze

 • 5 Lipca

  Dzisiaj Maryla uczestniczyła w sesji okładkowej do wywiadu dla Vivy. Efekty do zobaczenia i przeczytania już wkrótce!


  Komentarze

 • 20 Czerwca

  Maryla była dziś gościem programu Kropka nad I - Moniki Olejnik. Tematem rozmowy była piłka nożna.


  Komentarze

 • 4 Czerwca
  Ostatnie dni w kalendarzu Maryli przepełnione były występami festiwalowymi. 25 maja artystka pojawiła się na scenie Opery Leśnej, na Polsat Superhit Festiwal gdzie wykonała dwa utwory. Piosenka "Pełnia" autorstwa Donatana świętowała podczas tego Festiwalu 15 mln wyświetleń w serwisie youtube, a  słynna Małgośka rozpoczynała swoją muzyczną przygodę właśnie na Festiwalu w Sopocie dokładnie 45 lat temu.  Natomiast 28 maja Maryla odebrała podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady najważniejszą nagrodę wieczoru – statuetkę Super Hiper Gwiazdy Plejady. 03 czerwca Maryla wystąpiła w rodzinnej Zielonej Górze, gdzie była gościem specjalnym Międzynarodowego Festiwalu Młodych Talentów Im. Anny German. Podczas koncertu z piosenkami Seweryna Krajewskiego, królowa w zielonogórskim amfiteatrze wykonała utwory „Nie spoczniemy" i "Niech żyje bal” . A już w piątek 8 czerwca Maryla otworzy piosenką Futbol 55 KFPP w Opolu, podczas Koncertu Piosenek Futbolowych,  a zakończy ten koncert utworem "Dalej Orły". Artystka podczas festiwalu odbierze także Złotą Płytę za album  "Ach świecie".

  Komentarze

 • 10 Maja

  Miło nam poinformować, że najnowsza płyta Maryli "Ach świecie" uzyskała status Złotej Płyty. Rozpoczął się także sezon koncertów plenerowych. 25 maja Maryla z autorem piosenki "Pełnia" Donatanem, pojawi się na "Sopot Hit Festiwal" gdzie świętować będzie 15 mln wyświetleń utworu. Już 3 czerwca artystka wystąpi w Zielonej Górze w koncercie telewizyjnym z piosenkami Seweryna Krajewskiego,  natomiast 8 czerwca  otworzy w Opolu koncert piosenek futbolowych, podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki.


  Komentarze