X Zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

tuba.fm youtube

Forum

c1
c2
c3
c4
c5
c6
c7
Dodaj nowy wpis
  • Krystian | 27.03.2026 | 00:45
    Oczywiście domyśliłem się, że z Bambi to jej decyzja, a nie Maryli! A co do Fryderyków, to dla ścisłości - w latach 90. były dwie nominacje, za Złotą Marylę (album roku muzyka tradycji i źródeł) i Przed zakrętem (album roku pop)
  • Maryla | 27.03.2026 | 00:15
    Bambi nie została wycięta,tylko tak zdecydowała.Czy jej wytwórnia. Bambi uwielbiam i nigdy bym tego nie zrobiła.M
  • Maryla | 27.03.2026 | 00:15
    Bambi nie została wycięta,tylko tak zdecydowała.Czy jej wytwórnia. Bambi uwielbiam i nigdy bym tego nie zrobiła.M
  • Maryla | 27.03.2026 | 00:13
    Hura, udało mi się zalogować do forum, zmienić hasło. Jestem .9 minut temu premierę miała płyta DVD z koncertem MTV unplugged. Kolejny sukces. No i te nominacje do Fryderyków .Dla mnie to niecodzienna sprawa. Jestem nominowana po raz pierwszy w życiu. I trochę nie wiem, jak się zachować. Pozdrawiam wszystkich nieśpiących.M
  • Krystian | 27.03.2026 | 00:08
    Szkoda, że na albumie MTV została wycięta Bambi. Tym bardziej, że na Canal+ była normalnie. Wiadomo dlaczego tak?
  • Małgorzata M. | 26.03.2026 | 22:24
    2:1 ups
  • Małgorzata M. | 26.03.2026 | 22:23
    Na to czekałam - Zieliński goool i 2:0 :-))
  • Małgorzata M. | 26.03.2026 | 22:14
    Wyrównaliśmy z Albanią 1:1. Polacy do boooju.! :-)
  • Alicja z Gdanska | 25.03.2026 | 16:29
    Hejka , jak miło , że Maryla znów w Gdańsku . Udało mi się zakupić bilety do Starego Menażu . Lubie to miejsce , ma swój klimat . Pozdrowienia z Kopenhagi .
  • Fanmaryli737378 | 24.03.2026 | 19:54
    Pani Marylko, gratuluję nominacji do Fryderyków !
  • Małgorzata M. | 24.03.2026 | 14:15
    Gorące newsy!! Woow.. Gratuluję.
  • Małgorzata M. | 24.03.2026 | 14:14
    Alle gorący news! Gratuluję nominacji. Trzymam kciuki za wygraną.
    Nasza kochana Królowo jakie wrażenia w związku z taką informacją?
  • KOGUT | 24.03.2026 | 14:11
    Oraz nominacja w kategorii Artysta roku!
    Wow, wow, wow moje wielkie gratulacje Królowo.
  • KOGUT | 24.03.2026 | 13:57
    Pani Maryla nominowana do Fryderyka 2026 za album "Niech żyje bal" w kategorii pop. Gratulacje!
  • Bogusia | 23.03.2026 | 11:24
    Początek tygodnia to super informacja bo za parę minut od godziny 12 rusza sprzedaż na koncert Pani Maryli na trasę "Niech żyje bal. Lato 2026"
    https://biletyna.pl/koncert/Maryla-Rodowicz

    Cieszę się także że wystąpi Pani w Nowej Soli na Święcie Solan 2026 14 czerwca.
    Organizatorzy coraz więcej informują o koncertach.
    Pozdrawiam życząc miłego tygodnia.